بی ام و M3 و M4 الکتریکی

بی ام و M3 و M4 الکتریکی

بی ام و M3 و M4 الکتریکی

رئیس بی ام و M قصد دارد M3 و M4 بعدی کاملاً الکتریکی باشند

بی ام و M3 و M4 الکتریکی

بی ام و M3 و M4 الکتریکی

گروه بین الملل: آینده M3 و M4 بسیار روشن به نظر می رسد زیرا ب ام و به گسترش خط خودروهای الکتریکی خود ادامه می دهد. در سال 2027 یا 2028، گمانه زنی هایی وجود دارد که خودروهای پرفورمنس می توانند بنزینی باقی بمانند یا کاملاً الکتریکی شوند.

گروه بین الملل: آینده M3 و M4 بسیار روشن به نظر می رسد زیرا ب ام و به گسترش خط خودروهای الکتریکی خود ادامه می دهد. در سال 2027 یا 2028، گمانه زنی هایی وجود دارد که خودروهای پرفورمنس می توانند بنزینی باقی بمانند یا کاملاً الکتریکی شوند.

به گزارش خبرخودرو، در اوایل سال 2022، مدیر توسعه بی ام و، فرانک وبر اشاره کرد که M3 بعدی می تواند به خودروی الکتریکی تبدیل شود. با این حال، در مصاحبه اخیر، رئیس جهانی بخش M، فرانک ون میل، موضع این خودروساز را روشن کرد. او اشاره کرد که نسخه ‌های M3 و M4 فقط برای خودروهای برقی امکان ‌پذیر هستند، اما به شرطی که به طور قابل توجهی بهتر از نسل قبلی باشند.

به گفته ون میل، هر نسل بعدی از خودروی M باید از عملکرد مدل قبلی خود فراتر رود. اگر بی ام و بتواند اهداف عملکردی خود را برای خودروهای جدید M با استفاده از یک پیشرانه فقط الکتریکی انجام دهد، M3 و M4 بعدی الکتریکی خواهند بود. در غیر این صورت، خودروها مجهز به موتور احتراق داخلی خواهند بود.

ون میل در پاسخ به سوالی درباره گزینه‌های چند پیشرانه، سریعاً هرگونه پیشنهادی مبنی بر اینکه بی ام و نسخه‌های بنزینی و الکتریکی را با امکان خودروهای الکتریکی هیبریدی ارائه می‌کند، رد کرد.