خودروهای خودران کروز جنرال موتورز

خودروهای خودران کروز جنرال موتورز

جنرال موتورز در کانادا خودروی برقی می‌سازد

غول خودروسازی ایالات‌متحده اولین کارخانه کامل تولید خودروهای الکتریکی در کانادا را با حضور جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا راه‌اندازی کرد. خودروهای خودران کروز جنرال موتورز

خودروهای خودران کروز جنرال موتورز

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، جنرال موتورز اولین کارخانه بزرگ خودروهای برقی را در کانادا راه‌اندازی کرد.

جنرال موتورز، غول خودروسازی ایالات‌متحده روز دوشنبه اولین کارخانه کامل تولید خودروهای الکتریکی در کانادا را با حضور جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا راه‌اندازی کرد.

کارخانه مونتاژ در انتاریو، با بیش از نیم میلیارد دلار کانادا (۵۱۹ میلیون دلار سنگاپور) از دولت فدرال و انتاریو دوباره تجهیز شد

و این بخشی از یک راهبرد بزرگتر کانادایی خودروهای الکتریکی است

که شامل استخراج مواد معدنی حیاتی مانند لیتیوم و تولید باتری‌های خودروهای الکتریکی برای صنعت خودروی آمریکای شمالی می‌شود.

ماریسا وست رئیس جنرال موتورز کانادا ، آن را نقطه عطف بزرگ کانادا نامید

و اشاره کرد که بازسازی کارخانه‌ای که زمانی شاسی بلندهای گازسوز تولید می‌کرد،

در ماه می آغاز و در هفت ماه تکمیل شد. این کارخانه ون‌های برقی BrightDrop Zevo ۶۰۰ را خواهد ساخت.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، جنرال موتورز قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ سالانه ۵۰ هزار دستگاه از آنها از خط مونتاژ خارج شود.

خودروهای خودران کروز جنرال موتورز به دلیل تصادف در حال بررسی اند

 

گروه بین الملل:

اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) تحقیقاتی را در مورد 242 ربا تاکسی مبتنی بر شورولت بولت که توسط شرکت تابعه جنرال موتورز یعنی کروز که در سانفرانسیسکو اداره می شود، آغاز کرده است.

 تصادف خودروهای خودران کروز جنرال موتورز

تصادف خودروهای خودران کروز جنرال موتورز

 

گروه بین الملل: اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) تحقیقاتی را در مورد 242 رباتاکسی مبتنی بر شورولت بولت که توسط شرکت تابعه جنرال موتورز یعنی کروز که در سانفرانسیسکو اداره می شود، آغاز کرده است.

به گزارش خبرخودرو، تحقیقات به دنبال سه تصادف انجام می شود که در آن خودروهای کروز به طور ناگهانی ترمز کردند زیرا یک خودرو به سرعت به عقب نزدیک شد.

کروز گفت که به طور کامل با NHTSA همکاری خواهد کرد. این شرکت به دنبال توسعه فعالیت های خود در سال 2023 است.

کروز، شرکت تابعه جنرال موتورز در زمینه رانندگی خودکار، از تابستان 2021 سرویس روباتاکسی خود را در سانفرانسیسکو آزمایش کرده است. این نهاد اکنون توسط اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) تحت بررسی است. سازمان ایمنی در حال بررسی مجموعه ای از تصادفات است که در آن نمونه های اولیه مبتنی بر شورت بولت کروز پس از انجام یک مانور ترمز شدید توسط خودروهای برقی، به عقب کشیده شدند.

همچنین گزارش‌ هایی مبنی بر بی حرکت شدن خودروهای کروز دارد که ممکن است مسافران خودرو را در مکان‌ های ناامن سرگردان کنند. این اولین باری نیست که کروز مورد بررسی دقیق قرار می گیرد تصادفی در ژوئن که دو مجروح برجای گذاشت، باعث فراخوانی 80 دستگاه خودرو برای به روز رسانی نرم افزار خودران شد.