ولوو EX90 تا اواسط سال 2024 به تعویق افتاد

ولوو EX90 تا اواسط سال 2024 به تعویق افتاد

ولوو EX90 تا اواسط سال 2024 به تعویق افتاد
ولوو EX90 تا اواسط سال 2024 به تعویق افتاد

 

گروه بین الملل: تاخیر مربوط به لیدار نیست، بلکه به زمان اضافی مورد نیاز برای توسعه نرم افزار مربوط می شود.

به گزارش خبرخودرو، این خودروساز عنوان کرد: ولوو EX90 بسیار پیشرفته است و دارای تغییر به محاسبات هسته ای و مجموعه حسگرهای نسل بعدی شامل لیدار است.

برنامه زمانی تنظیم شده برای شروع تولید EX90 که در 11 می ابلاغ شد به زمان اضافی مورد نیاز برای توسعه نرم افزار متصل است، اما به ادغام لیدار مربوط نمی شود.

ولوو کارز معرفی خودروی الکتریکی پرچمدار خود،EX90  شاسی بلند را پنج تا شش ماه به اواسط سال 2024 به تعویق انداخت.

این اعلامیه توسط مدیر عامل شرکت جیم روآن در تماس درآمد شرکت در 20 جولای اعلام شد. مدیر اجرایی توضیح داد که تاخیر در عرضه بزرگترین محصول ولوو از زمان XC40 در سال 2017 به دلیل “پیچیدگی کد نرم افزار” است.

به طور خاص، مهندسان ولوو در ادغام فناوری ایمنی کلیدی در پلت فرم جدید SPA2 EX90 که با پلستار  3مشترک است، مشکل دارند.

لیدار یک تمایز کلیدی برای ولوو است، زیرا خودروی الکتریکی پرچمدار اولین مدل این برند است که لیدار را در خود جای داده است و آن را به عنوان تجهیزات استاندارد ارائه می‌کند که در پلستار  3اختیاری است.

EX90 اولین خودروی برقی خواهد بود که در کارخانه ولوو در ریج‌ویل، کارولینای جنوبی ساخته می‌شود. تولید در کارخانه 2.3 میلیون فوت مربعی ابتدا قرار بود در اواخر سال 2023 آغاز شود.

ولوو xc90 جزو آن دسته خودروهایی بود که در سال های آخر ممنوعیت واردات به کشور وارد شد و می توان گفت یکی از شاسی بلندهای لوکس و ایمن در بین خودروهای وارد شده در آن سال ها می باشد.

جهت خرید لوازم یدکی خودروهای ولوو با ما در تماس باشید.

دانلود دفترچه راهنمای ولوو xc 90  

کلیدواژه : volvoxc90ولوو
admin
ارسال دیدگاه